Acel dzisiaj

Firma ACEL istnieje na rynku elektroinstalacyjnym już od 1987 roku. Jesteśmy sprawdzonym partnerem oferującym najwyższej jakości materiały elektroinstalacyjne producentów krajowych, jak i renomowanych firm zagranicznych.

ACEL zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem odbiorców przemysłowych i inwestycyjnych, w tym, instytucji państwowych, samorządowych, wojska, sklepów i odbiorców indywidualnych, w obrocie hurtowym i detalicznym.

Specjalizujemy się w dostawach dla energetyki, w tym energetyki wiatrowej. Mamy istotny udział w oświetleniu dróg i autostrad. Dostarczamy stacje transformatorowe oraz osprzęt do linii napowietrznych.

Dysponujemy własnym transportem. Na życzenie Klienta dostarczamy towar na miejsce inwestycji. Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Wieloletnia działalność pozwoliła nam zgromadzić kapitał wiedzy i umiejętności umożliwiający profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie obsługi Klienta.

Firmę ACEL wyróżnia bogaty asortyment materiałów dostępnych bezpośrednio z magazynu, nowoczesny system logistyczny, szybka reakcja na zapytania ofertowe, krótki termin realizacji dostaw, usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb

Wizytówką naszej firmy są zadowoleni Klienci.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.