Misja i wizja

MISJA & WIZJA FRIMY

"W każdej skutecznej strategii jest odrobina szaleństwa, irracjonalności, kreatywności, których nie da się ująć w żadne zasady zarządzania."

Prof. K. Obłój

Misja

„Dobrze rozumieć potrzeby Klientów i zapewniać najlepszą obsługę w każdym segmencie rynku elektrotechnicznego”


Podstawą w realizacji potrzeb Klientów jest dla nas przestrzeganie wysokich standardów i norm systemów zarządzania jakością.


Stosujemy je w obsłudze i staramy się być godnym zaufania partnerem w biznesie. Współpracując z Klientami dbamy o długofalowe relacje i przyjazną obsługę. Każdego dnia pracujemy, by nadać hasłu „dobra komunikacja to podstawa” nowy wymiar. Dotyczy to nie tylko kontaktów na linii handlowcy – Klienci, ale także atmosfery wewnątrz spółki. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom skuteczność na różnych polach działania.


Być liderem w dystrybucji materiałów elektrotechnicznych oraz profesjonalistą w swojej dziedzinie, bazując na satysfakcji Klientów i pracowników.


Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Dla realizacji naszej misji stale powiększamy ofertę produktów i usług dostosowując ją do nowych wymagań rynku i naszych Klientów.

Nasi eksperci są gotowi rozwiązać wszelkie problemy i pomóc naszym Klientom w realizacji ich potrzeb.

Wizja

„Kto nie wie do jakiego portu chce przybyć, dla tego żaden wiatr nie będzie dobry” . (Seneka)

Współpraca jest centrum naszych relacji z Klientami i partnerami co sprawia, że są one bliskie i bardziej efektywne. Nasze podejście do biznesu określamy mianem „Collaborative Business Experience”.

Naszą dewizą jest hasło: „Zawsze, gdy nas potrzebujesz”, ponieważ zależy nam, aby być wszędzie tam, gdzie oczekuje się sprawności w działaniu. Budujemy nasze struktury firmy tak, aby być jak najbliżej Klienta. Naszym celem jest dostosowanie rozwiązań z zakresu sprzedaży i obsługi do wymagań naszy Klientów.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.