Kariera

ACEL to firma rodzinna, która nieustannie się rozwija. Zawdzięczamy to naszym pracownikom i wysiłkowi, który codziennie wkładają. Zatrudniamy obecnie ponad 100 pracowników. ACEL jest przyjaznym miejscem pracy dla osób, które nie boją się wyzwań, o szerokich kompetencjach i z różnym poziomem doświadczenia zawodowego. Ważne są dla nas takie wartości jak lojalność i szacunek dla innych. Cenimy osoby, które dobrze się czują w świecie technicznym, a swoją pracę wykonują z dużym zaangażowaniem.

Rekrutacja

W procesie rekrutacji przestrzegamy takich zasad jak równe traktowanie i szacunek osób ubiegających się o pracę na każdym z oferowanych przez nas stanowisk. Dbamy o dobry przepływ informacji z kandydatami na każdym z etapów rekrutacji.

Najważniejszymi kryteriami w wyborze kandydatów do pracy jest poziom ich kompetencji zawodowych, motywacja i chęć do podejmowania nowych wyzwań oraz wysoka kultura osobista.

Pierwszy okres pracy – wsparcie

Kiedy zaczniesz pracować w naszym zespole Twój bezpośredni przełożony i bardziej doświadczeni koledzy pomogą Ci przejść przez proces wdrożenia w zakres nowych obowiązków. Każdy nowy pracownik przechodzi szkolenie wstępne, podczas którego otrzymuje niezbędną wiedzę umożliwiającą odniesienie sukcesu na zajmowanym stanowisku, a także informacje dotyczące procedur obowiązujących w naszej firmie.

Szkolenia

Firma ACEL dba o rozwój swoich pracowników. Organizowane są dla nich szkolenia podnoszące kompetencje i umiejętności miękkie takie jak zarządzanie ludźmi, negocjacje czy umiejętności handlowe, jak i szkolenia produktowe czy poszerzające wiedzę merytoryczną z danego interesującego pracownika obszaru należącego do jego odpowiedzialności.

Praca dla handlowca

Najczęściej poszukujemy przedstawicieli handlowych i doradców techniczno-handlowych, ponieważ są to kluczowe stanowiska w naszej firmie. Cenimy osoby, które posiadają wiedzę techniczną zdobytą zarówno w trakcie nauki jak i praktyki oraz doświadczenia zawodowego w branży elektroinstalacyjnej i oświetleniowej.

Praktyki i staż

Studentom Politechniki oraz Wyższej Szkoły Morskiej oferujemy możliwość odbycia obowiązkowych praktyk i płatnych staży. Jeśli jesteś studentem kierunków: Elektrotechniki i Automatyki lub Elektroniki, Telekomunikacji i Automatyki i chcesz odbyć praktykę, wyślij swoją aplikację na adres rekrutacja@acel.pl

Podczas stażu i praktyk będziesz pracować w różnych działach naszej firmy. Poznasz nowoczesne zasady sprzedaży asortymentu elektrotechnicznego oraz firmowe systemy informatyczne służące do obsługi sprzedaży i logistyki. Po ukończeniu stażu będziesz mieć możliwość podjęcia stałej współpracy.

Warunki

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wyposażamy naszych pracowników we wszelkie niezbędne narzędzia do pracy. Nasi pracownicy otrzymują dofinansowanie na opiekę medyczną oraz ubezpieczenia grupowe.

Dołącz do naszego zespołu!

Wyślij swoją aplikacje na adres rekrutacja@acel.pl


Aktualne oferty pracyStrona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.